Oferta pracy

Technik obiektu

Adgar PolandO firmie

Adgar Poland

Postępu 17A

Warszawa

Masz smykałkę do majsterkowania? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy w technicznym utrzymaniu nieruchomości komercyjnych i chcesz się dalej rozwijać? Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią rozpoznawalnej firmy, posiadającej budynki biurowe w Polsce, Izraelu, Kanadzie oraz Belgii. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu Operacji na stanowisku Technika.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Inwestora w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie dwóch zmian w zakresie 7:00 – 18:00
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i szkoleń oraz awansu w strukturach firmy
  • pakiet benefitów (pakiet sportowy, pakiet medyczny, pokrycie kosztów lunchu, dodatkowe ubezpieczenie, miejsce parkingowe)

Zadania

  • utrzymywanie instalacji budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych
  • diagnozowanie usterek oraz awarii
  • usuwanie awarii wraz z eliminowaniem przyczyn
  • wykonywanie przeglądów instalacji
  • wdrażanie modernizacji oraz usprawnień

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum technicznego średniego
  • posiadanie uprawnień SEP
  • znajomość obsługi systemu BMS
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
  • umiejętności diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów
  • samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dla celów rekrutacji potrzebujemy od Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tym celu prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green and Efficiency Services Real Estate Solutions sp. z o.o. sp. k. sp. k.  z siedzibą w w Warszawie w celu realizacji procesu rekrutacji.”
Jeżeli chcesz, abyśmy uwzględnili Twoją kandydaturę w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Green and Efficiency Services Real Estate Solutions sp. z o.o. sp. k. sp. k.  z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Pamiętaj, że wszystkie powyższe zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w każdym momencie bez wpływu na zgodnośc z prawem przetwarzania do momentu cofnięcia zgody. Przed ich wyrażeniem zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych zawartą poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy