Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik obiektu

CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych

  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych

  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych

  • Monitoring mediów

  • Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowany profil: elektryczne, automatyka, HVAC.

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości - mile widziane doświadczenie na budynkach biurowych wysokościowych.

  • Znajomość budowy, obsługi i serwisowania instalacji i urządzeń elektrycznych, HVAC, systemów PPOŻ, niskoprądowych – mile widziana znajomość systemów BMS.

  • Aktualne uprawnienia energetyczne eksploatacyjne (min. SEP Gr.1 E do 1kV – mile widziane do 15kV, Gr.2)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, obsługa poczty).

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego np. „grusza”, dodatek na święta

  • Dobrą atmosferę i warunki pracy

CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 90 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Przewiń do profilu firmy