Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Obiektu

"WISAG POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

         WISAG Polska  należy do grupy WISAG, lidera i czołowego koncernu usługowego w Niemczech. Podstawowa działalność firmy w zakresie obsługi nieruchomości to usługi techniczne i infrastrukturalne dla obiektów gospodarczych, komercyjnych i mieszkalnych. Usługi te są świadczone w głównej mierze przez naszych własnych pracowników. Na rynku polskim nasza oferta obejmuje w szczególności zarządzanie infrastrukturą techniczną budynków, sprzątanie obiektów, bezpieczeństwo i obsługę oraz utrzymanie ogrodów i architekturę krajobrazu, a także project management.   WISAG Polska jest usługodawcą  o ugruntowanej pozycji w branży.

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne: elektryczne, mechaniczne, budowlane lub pokrewne,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków,
  • uprawnienia SEP G1, G2 - min. E, do 1 kV;
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia typu UDT lub inne certyfikaty będą dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę,
  • Program wsparcia dla osób niepełnosprawnych
  • Dobrą atmosferę i warunki pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne