Oferta pracy

Technik obiektu

Przedsiębiorstwo Projektowe Budowlane i Handlowe Bestcon Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czynności obsługi, bieżącej konserwacji i napraw w obrębie instalacji budynkowych w tym:

  • Instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia

  • Instalacji oświetlenia administracyjnego i ewakuacyjnego

  • Systemów automatyki obiektowej BMS

  • Systemów niskoprądowych SSWIN, KD, SAP, DSO

  • Instalacji wentylacji klimatyzacji, ciepła i chłodu

Nasze wymagania

  • Średnie wykształcenie techniczne

  • Praca z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków

  • Posiadanie kwalifikacji potwierdzonych świadectwami eksploatacyjnymi w grupie 1, 2

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność obsługi programów CAFM i OFFICE

Mile widziane

  • Uprawnienia Gr.3. oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Możliwość poznawania nowych technologii przy obsłudze obiektów biurowych i handlowych

  • Współpracę w zgranym zespole

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy