Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Obiektu

HALWIT FACILITIES Witold Szmidt

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w należytym stanie technicznym nieruchomości,

  • wykonywanie drobnych prac naprawczych i konserwacji,

  • bieżąca obsługa obiektu,

  • usuwanie awarii,

  • odczytywanie liczników.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • podstawowa obsługa komputera

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • dobre warunki pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • ubranie robocze,

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze.