Oferta pracy

Technik obiektu - Złota rączka

FBSERWIS S A

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa techniczna powierzonego budynku lub budynków

  • Prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • Wykonywanie zleconych przeglądów

  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii i usterek oraz ich usuwanie

Nasze wymagania

  • Zapraszamy do aplikowania również Kandydatów niespełniających wszystkich poniższych wymagań, umożliwiamy przyuczenie do pracy

  • Dobra znajomość któregoś z systemów/instalacji: elektrycznych, HVAC i hydrauliki

  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń oraz ich naprawa

  • Uprawnienia elektryczne SEP GR 1 (mile widziane również inne uprawnienia)

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy

  • Zdolność do pracy powyżej 3 m - warunek konieczny

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne będzie dla nas dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz

  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną

  • 50% dofinansowania do karty sportowej

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej

  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień - lubimy inwestować w rozwój naszych pracowników

  • Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość awansu w strukturach firmy (np. w kierunku Kierownika Technicznego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 2700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy