Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik obsługi budynku

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KORMEX" DARIUSZ LECHO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma istnieje od 1989 roku .

Świadczymy usługi utrzymania technicznego w obiektach Usługowo-Handlowych

Wykonujemy instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne oraz wentylację i klimatyzację.

Opis stanowiska:

technik obsługi budynku z uprawnieniami SEP do 1 kW praca  w systemie 12 godzinnym .

nadzór nad instalacjami technicznymi centrum handlowego

Wymagania:

uprawnienia SEP do 1 kW

Ogłoszenie archiwalne