Logo Pracuj.pl

Technik obsługi budynku

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie
  • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub inne pokrewne;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (telefon, samochód)

Technik obsługi budynku, Poznań