Oferta pracy

Technik Obsługi Kotłowni Gazowych

VEOLIA WSCHÓDO firmie

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kotłowni gazowych w zakresie:

  • a)okresowa kontrola poprawności pracy kotłowni, stanu urządzeń (kotłów, pomp, wymienników itp.) oraz szczelności części ciśnieniowych kotłów, instalacji wodnych, parowych, a także gazowych,

  • b)okresowa kontrola parametrów pracy kotła oraz parametrów wody (twardość, pH,),

  • c)okresowa kontrola i czyszczenie kotła, palnika, filtrów siatkowych zainstalowanych w instalacjach,

  • d)okresowa kontrola kotła (stopień zamulenia i zakamienienia), jeśli wymagane - wykonanie, współudział lub zlecenie czyszczenia ewentualnie płukania chemicznego (po sezonie grzewczym),

  • e)okresowe sprawdzenie aparatury kontrolno - pomiarowej, detekcyjnej, sygnalizacyjnej oraz zabezpieczającej, w tym poprawności działania zaworów bezpieczeństwa,

  • f)analiza spalin wraz z regulacją nastaw palnika,

  • g)próby funkcjonalne i uruchomienie kotłowni po postoju (serwisowym, remontowym oraz letnim),

  • h)odstawienie kotła na sezon letni,

  • i)konserwacja i usuwanie awarii i usterek urządzeń i instalacji kotłowni gazowych,

  • j) organizacja, przygotowanie oraz uczestniczenie w kontrolach urządzeń i instalacji Kotłowni dokonywanych przez uprawnione podmioty, w szczególności przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),

  • k) prowadzenie książki serwisowej.

  • Opracowanie propozycji i wdrożenie działań technicznych, mających na celu zmniejszenie kosztów produkcji ciepła z kotłowni gazowych.

  • Planowanie i nadzór nad realizacją modernizacji, remontów, konserwacji i przeglądów kotłowni gazowych.

  • Kosztorysowania modernizacji, remontów, konserwacji i przeglądów kotłowni gazowych.

  • Sporządzania dokumentacji przetargowej (wniosków zakupowych, SWZ), weryfikacji ofert, umów oraz nadzoru nad wykonawstwem i odbiorami dla kotłowni gazowych.

  • Opracowywania i aktualizacji dokumentacji technicznej źródeł (schematy, instrukcje, rejestry itp.)

  • Przestrzeganie realizacji obowiązków nałożonych na spółkę wynikających z prawa energetycznego, rozporządzeń wykonawczych i udzielonych koncesji na wytwarzanie ciepła.

  • Przestrzeganie realizacji obowiązków nałożonych na spółkę wynikających z prawa budowlanego i rozporządzeń wykonawczych.

  • Obsługa narzędzi i aplikacji informatycznych stosowanych w spółce wykorzystywanych przy realizacji obowiązków.

  • Przestrzeganie przepisów i wytycznych grupy w zakresie BHP i ppoź.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi czynnościami i raportowanie do bezpośrednich przełożonych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu energetycznym, elektrycznym lub automatyki.

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna związana z eksploatacją i serwisowaniem kotłowni gazowych.

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy związanej z eksploatacją i serwisowaniem kotłów gazowych.

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych (w ramach spółki i grupy).

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Uprawnienia energetyczne Grupa 3 z zakresu E i D (Grupa 1 i 2 mile widziana).

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność i kreatywność, dobra organizacja pracy, orientacja na cele i pozytywne nastawienie na zmiany.

  • Mile widziana znajomość przepisów BHP i ppoż.

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne