Oferta pracy

Technik obsługi kotłowni przemysłowej

VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja urządzeń kotłowni;

  • nadzór nad tankowaniem paliw;

  • terminowe i prawidłowe dokonywanie napraw i konserwacji powierzonych systemów i instalacji;

  • dokonywanie odczytów urządzeń pomiarowych;

  • rozwiązywanie typowych problemów technicznych występujących na zajmowanym stanowisku.

Nasze wymagania

  • znajomość budowy i podstaw obsługi instalacji i urządzeń węglowej kotłowni parowej, w tym podstaw instalacji

  • elektrycznych, pracy pomp, wentylatorów;

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne do 1 kv lub

  • obsługa ładowarki kołowej / spychacza gąsienicowego typu DT lub

  • umiejętność spawania gazami technicznymi / spawarka elektryczna lub

  • doświadczenie w bieżącej eksploatacji kotłowni węglowych lub

  • umiejętności manualne w zakresie prac konserwacyjnych przy instalacjach elektrycznych , pompowych , naprawy spawalnicze , hydrauliczne

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

  • agrany i zawsze pomocny Zespół;

  • troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej – to norma;

  • ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników;

  • dodatkowy dzień wolny - DZIEŃ VEOLIA (14 sierpnia);

  • możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego;

  • umowa o pracę to dla nas standard.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop