Logo Pracuj.pl

Technik Obsługi Obiektu

Sodexo PolskaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Podczas swojej pracy będziesz odpowiedzialny/a min. za:
  • Prowadzenie przeglądów budynku (obiekt przemysłowy) oraz urządzeń technicznych
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku
  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych
  • Usuwanie awarii
  • Monitoring mediów
  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność obsługi któregoś z systemów: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, bram automatycznych, odwodnień dachowych
  • Uprawnieniami SEP min. Gr.1

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jako Technik Obiektu w Sodexo, rozwiązujesz problemy techniczne i dbasz o bezpieczeństwo użytkowników budynku. Będziemy polegać na Twojej wiedzy eksperckiej i umiejętnościach technicznych. Będziesz nadzorować montaż, naprawę, konserwację i modernizację urządzeń oraz instalacji budynkowych. Dołącz do Sodexo i stań się częścią czegoś większego. Miej wpływ i rozwijaj się na swój własny sposób.

W Sodexo naszym celem jest tworzenie lepszej codzienności dla każdego, aby budować lepsze życie dla wszystkich. Jako światowy lider w usługach poprawiających jakość życia, działamy w 55 krajach, obsługując ponad 100 milionów konsumentów każdego dnia. W Polsce Sodexo od prawie 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach.

Prowadzi 40 restauracji pracowniczych.

Technik Obsługi Obiektu, Gorzów Wielkopolski