Oferta pracy

Technik Obsługi Obiektu

Atalian Poland Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu

  • nadzór nad okresowymi przeglądami instalacji technicznych

  • usuwanie awarii

  • wykonywanie zleconych przeglądów

  • usuwanie drobnych usterek (drobne prace elektryczne, hydrauliczne i budowlane)

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne - minimum średnie, poparte doświadczeniem w obsłudze obiektów handlowych

  • uprawnienia SEP minimum gr. 1E do 1 kV, inne mile widziane

  • zdolność do pracy na wysokości – powyżej 3m

  • umiejętność obsługi komputera - pakiet Office

  • znajomość i i umiejętność obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wod-kan. i innych – mile widziane

  • komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • opiekę medyczną Enel-Med

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz".

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Przewiń do profilu firmy