Oferta pracy

Technik Obsługi Obiektu

Sodexo Polska

  • Zbożowa 1, Robakowo (pow. poznański)
    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Zbożowa 1

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku

  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych

  • Usuwanie awarii

  • Monitoring mediów

  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

  • Ze znajomością i umiejętnością obsługi któregoś z systemów: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, bram automatycznych, odwodnień dachowych

  • Z uprawnieniami SEP min. Gr 1

Mile widziane

  • SEP gr. 1-3, E

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość autoCAD

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport

  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone