Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik obsługi obiektu

INTEGRIT SAO firmie

  • Tyniecka 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INTEGRIT SA

Tyniecka 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • serwis i eksploatacja oraz opieka nad nieruchomością,

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

  • usuwanie awarii

  • przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji oraz wyposażenia budynku w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania nieruchomości,

  • dokumentowanie na bieżąco wszelkich działań, awarii, prac naprawczych, przeglądów,

  • drobne prace remontowo-naprawcze,

  • nadzorowanie i kontrola nad pracą podwykonawców i zespołów serwisów zewnętrznych,

  • wsparcie operacyjne Administratora Obiektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego ( średniego lub zawodowego)

  • Doświadczenia zawodowego w służbach utrzymania ruchu ( w zakładach przemysłowych, na budowach, itp.)

  • Doświadczenia w zakresie utrzymania i konserwacji instalacji technicznych m.in:

  • • Elektryki - mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

  • • Klimatyzacji

  • • Wentylacji

  • • Instalacji wodno-kanalizacyjnej

  • • Instalacji CO

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy, samodzielności, dyspozycyjności

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Sumienności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę lub B2B

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej wspierającą pracowników i ich rodziny,

  • miłą atmosferę