Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Obsługi Obiektu

CBRE GWS Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji w powierzonym obiekcie

  • Przeglądy i działania prewencyjne

  • Wykonanie przypisanych usług serwisowych

  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcji klientów

  • Dzielenie się wiedzą na temat najlepszych rozwiązań, strategii działania i rezultatów, rekomendacja usprawnień

  • Badanie efektywności działań serwisowych i wprowadzanie zmian mających na celu jej poprawę

  • Dbałość o utrzymywanie stałych dobrych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu infrastruktury technicznej

  • Uprawnienia SEP: GI, GII, GIII: E i D + pomiary

  • Wiedza z zakresu instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, chłodniczych, wentylacyjnych, elektrycznych, wodnych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Orientacja na klienta, elastyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, Teams)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego (dofinansowanie do pakietu Multisport, premie świąteczne, grusza)

  • Pracę w doświadczonym zespole i możliwość nabywania nowych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • fundusz socjalny

  • platforma wellbeingowa

  • platforma e-learningowa

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Nasz dział zarządzania infrastrukturą biurową/przemysłową Global Workplace Solutions, z centralnym biurem przy Rondzie Daszyńskiego 1 (budynek UNIT) w Warszawie, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Technik Obsługi Obiektu.

Przewiń do profilu firmy