Oferta pracy

Technik Obsługi Stanowisk Testowych

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Centrum Techniczne

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie badanego urządzenia do przeprowadzenia testu zgodnie z wymaganiami klienta

  • Prowadzenie planowanych testów i rejestracja czasu wykorzystania kabin testowych

  • Rejestrowanie pobranych części niezbędnych do wykonania testu

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały, narzędzia i urządzenia niezbędne do prowadzenia testów

  • Zgłaszanie przełożonemu oraz działowi UR przestojów i awarii maszyn i urządzeń

  • Współpraca z inżynierem testu przy przygotowywaniu stanowiska testowego do prowadzenia testu

  • Wypełnianie innych przydzielonych obowiązków i zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe związane z mechaniką, elektryka lub elektroniką samochodową, mechaniką i budową maszyn lub elektrotechniką)

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej pojazdów mechanicznych, mile widziane doświadczenie pracy w przemyśle motoryzacyjnym szczególnie w zakresie elektryki / elektroniki samochodowej.

  • Wiedza z zakresu silników spalinowych i turbosprężarek

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi podstawowego wyposażenia warsztatu mechanicznego (ręczne narzędzia ślusarskie, elektronarzędzia ręczne i proste maszyny – wiertarka, szlifierka)

  • Wiedza z zakresów: pneumatyki, mechaniki, automatyki i elektryki

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów związanych z pracą silników spalinowych,

  • Obsługa pakietu Ms Office

Mile widziane

  • Umiejętność czytania samochodowej dokumentacji elektrycznej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Technik Obsługi Stanowisk testowych współpracuje z Inżynierem Testu w celu przeprowadzenia badań sprawdzanego silnika spalinowego, turbosprężarki lub poszczególnych komponentów turbosprężarki zgodnie z opisem testu. Do jego obowiązków należy montaż, demontaż, obsługa turbosprężarek i silników na stanowiskach testowych przy użyciu uchwytów, elementów podtrzymujących, czujników temperatur, ciśnień i przepływów oraz innych elementów wyposażenia wymaganych do przyprowadzenia testów. Prowadzi i monitoruje testy turbosprężarek, raportuje wyniki.