Logo Pracuj.pl

Technik obsługi technicznej obiektu

AGISO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości
  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • drobne naprawy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe)
  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • znajomość obsługi inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS)
  • obsługa komputera – pakiet MS Office
  • umiejętności współpracy i integracji w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Przedmiotem działalności firmy AGIS NIERUCHOMOŚCI jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (nieruchomości handlowe, biurowce, hale, magazyny), property & facility management wraz z komercjalizacja nieruchomości, administrowanie nieruchomościami mieszkaniowymi (Wspólnoty Mieszkaniowe, nieruchomości prywatne oraz z zasobu państwowego), pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także szereg kompleksowych usług mających na celu właściwe wywiązywanie się z zawartych kontraktów.

Początkowo z racji umiejscowienia firma zawężała zakres swojej działalności do województwa pomorskiego, w chwili obecnej obsługujemy nieruchomości na terenie całego kraju posiadając osiem oddziałów: Rumia, Gdynia, Nowy Dwór Gdański, Warszawa, Białystok oraz Wrocław.

Technik obsługi technicznej obiektu, Warszawa