Logo Pracuj.pl

Technik Operator maszyn

Invencja Magdalena SłotwińskaO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna naprawa i konserwacja wielkoformatowych maszyn drukujących;
  • wsparcie technika mobilnego – korepondencja, zamawianie części i testy podzespołów,
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych czynności;
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych - zdalnie;
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne;
  • mile widziane co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie technika druku, elektromechanika lub automatyka;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (dokumentacja techniczna w języku angielskim)
  • Znajomości zarządzania barwą i oprogramowania RIPującego – Onyx, Photoprint, RipPrint, Wasatch, Caldera będzie dodatkowym atutem
  • Sprawnej obsługi poczty elektronicznej jak i oprogramowania JIRA,
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem,
  • kreatywności i operatywności;
  • odpowiedzialności, solidności, samodzielności;
  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • godzina pracy 8-16
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia premiowego;
  • szkolenia wdrażające oraz bieżące wsparcie merytoryczne;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • telefon, laptop służbowy

Invencja Magdalena Słotwińska

DiPrinter.com specjalizuje się w rozwiązaniach w druku wielkoformatowym oferując szerokie spectrum produktów i usług. W swojej ofercie posiadamy drukarki stołowe, rolowe i hybrydowe, a także tusze UV, UV LED i solwentowe. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem atramentów NAZDAR i jednocześnie jedynym w Polsce dystrybutorem drukarek wielkoformatowych Yotta UV LED – nowej generacji ploterów stołowych i hybrydowych zbudowanych ze światowej klasy komponentów oraz oferujących najwyższą jakość druku oraz wydajność energetyczną i kosztową.

Technik Operator maszyn, Częstochowa