Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Oprzyrządowania

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie gospodarki oprzyrządowania do montażu silników lotniczych (dział eksperymentalny)

  • Uruchamianie i ustalanie kolejności wykonywania nowych przyrządów, prowadzenie ich rejestru w SAP (sprawdziany, terminy regeneracji, wydawanie narzędzi, prowadzenie ewidencji środków trwałych)

  • Nadzór nad realizacją i terminowością wykonywanych zamówień, analiza i generowanie zapotrzebowania na oprzyrządowanie dedykowane pod dany typ silników

  • Kompleksowa kontrola narzędzi pomiarowych oraz sprawdzianów w stanie wypożyczalni

  • Bieżące informacje o okresowej kontroli narzędzi

  • Współpraca z wielokulturowym zespołem inżynierów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość zasad i budowy silnika lotniczego, procesów technologicznych i zasad montażowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego - co najmniej poziom A2

  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dobra obsługa pakietu Ms Office (szczególnie Excel) - umiejętność obsługi programu SAP mile widziana

  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa

  • Istotny jest dla Ciebie pakiet benefitów (m. in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Chciałabyś/chciałbyś stać się częścią zespołu, który uczy i motywuje do działania

  • Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Chciałabyś/chciałbyś rozwijać Swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w programie Scholar – dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy