Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BAX RUBEN MKRTCHYAN z siedzibą w: Krakowie, ul. Tytusa Czyżewskiego 3/98 30-085 Kraków. Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik optyk - Optometrysta

RUBEN MKRTCHYAN BAX

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Refrakcja - przeprowadzanie badań wzroku zgodnie z zasadami.

Warsztat - wykonywanie okularów na najnowocześniejszym sprzęcie.

Obsługa klienta - kompleksowa obsługa klienta, dbanie o ekspozycję opraw, drobne naprawy opraw okularowych, dbanie o dobry wizerunek i porządek w pracy.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

poszukujemy osób, które potrafią przeprowadzać badanie refrakcji i w odpowiedni sposób dobrać korekcję.

dodatkowo potrafi budować trwałe relacje z Klientami oraz cechuje się wysoką kulturą osobistą.

dyspozycyjność do pracy zmianowej.

umiejętności handlowych,

dobrej samoorganizacji pracy

gotowości do pracy opartej na systemie, podstawa + prowizja od sprzedaży

Zależy nam na osobach, które  będą budować profesjonalny wizerunek firmy.

Dużym atutem będzie doświadczenie w branży optycznej.

O nas

Noble Optic House to sieć renomowanych salonów optycznych oferująca okulary największych światowych marek.