Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik PLC / Automatyk

  • Jawor, Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój oraz poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    TECHNIK PLC / AUTOMATYK

    Opis stanowiska:

    • Okres przed pierwszym uruchomieniem/pierwsze uruchomienie maszyn
    • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji, maszyn i urządzeń
    • Wsparcie produkcji/przekazanie projektu/wykrywanie, rozwiązywanie i usuwanie problemów
    • Szkolenie klientów

    Wymagania:

    • Ukończone wykształcenie min. średnie w zawodzie automatyka z odpowiednimi dodatkowymi kwalifikacjami
    • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem, mile widziane są również zafascynowane techniką osoby początkujące w zawodzie
    • Znajomość sterowników Siemens SIMATIC (S5, S7)
    • Mile widziana znajomość systemu CNC Siemens SINUMERIK 840D sl
    • Mile widziana umiejętność programowania robotów KUKA
    • Praktyczna znajomość Bussystem (Ethernet, Profibus, ASi-Bus)
    • Podstawowa znajomość technologii sieciowych (TCP / IP)
    • Dobra wiedza techniczna WinCC, PCS7
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i ogólna znajomość oprogramowania komputerowego
    • Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom