Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Pomiarowiec/Measuring Technician

"DBI PLASTICS" sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 30, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"DBI PLASTICS" sp. z o.o.

Towarowa 30

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem zatwierdzania wyrobów do produkcji seryjnej

  • dla klienta (PPAP)/Preparation of documentation related to Production Part Approval Process for customers (PPAP)

  • Przeprowadzanie pomiarów części/przymiarów kontrolnych i przygotowanie raportów pomiarowych/Measurements of parts produced/gauges, and preparation of measurement reports;

  • Tworzenie i modyfikacja programów pomiarowych/Creation, and modification of measuring programmes;

  • Przeprowadzanie audytów produktu/Conducting product audits;

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym/Control of measuring equipment;

  • Analiza systemu pomiarowego (MSA)/ measurement systems analysis (MSA studies);

  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)/Measurements done with basic measuring equipment (caliper, micrometre etc.)

  • Współpraca z Działem Technologii/cooperation with Technology Department;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne/Higher technical education is welcome;

  • Doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych 2-3 lata (CMM)/2-3 years of experience in measuring devices (CMM);

  • Umiejetność przeprowadzania procesów PPAP/Ability to proceed with PPAP process;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje w międzynarodowym środowisku/Good knowledge of English that allows easy communication in multinational environment;

  • Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (IATF 16949, FMEA, SPC, MSA itp.)/Knowledge of standards, and tool quality related (IATF16949, FMEA, SPC, MSA etc.);

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Bardzo dobra znajomość MSOffice/Very good knowledge of MSOffice;

  • Znajomość środowiska CAD/CAM/Good knowledge of CAD/CAM environment;

  • Wiedza z zakresu metrologii/Good metrology knowledge;

  • Zdolności manualne/Manual abilities;

  • Umiejętność pracy w grupie/Ability to work in a group

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie/Interesting job in multinational company;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych/Possibility of professional development and improvement of professional qualifications;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej/Stability of employment in a company with an established market position;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności/Attractive employment conditions depending on experience and skills

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze/Work in nice and friendly atmosphere;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

DBI Plastics founded in 1937 as one of the first manufacturers of plastics in Denmark. Today, DBI is a global company, AAA rated and certified according to IATF 16949:2016, ISO9001:2008, ISO 14001:2004. Our key business focus area is strategic protective solutions, based on system solutions and individual developments. We operate in three main areas: Automotive, Machine and Engineering.

Obecnie do naszego zakładu w Świdnicy poszukujemy kandydata na stanowisko/Currently to our plant in Świdnica we are looking for: Technik Pomiarowiec/Measuring Technician.

Przewiń do profilu firmy