Oferta pracy

Technik Pomiarowy

Rockwell Automation

  • Roździeńska 45, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Roździeńska 45

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań pomiarowych, pomiarów maszyną CMM,mikroskopem pomiarowym, projektorem itp

  • Dokonywanie pomiarów części, zgodnie ze zleceniem kontroli

  • Zapewnianie zgodności stosowanej metody kontroli z rysunkami i regulacjami

  • Analiza statystyczna i rejestrowanie wyników pomiarów

  • Przeprowadzanie analiz systemu pomiarowego (MSA)

  • Nadzór nad kalibracją wewnetrzną i zewnetrzną

  • Pomiary stężeń chemii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w zakresie Metrologii

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (GD&T)

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie dokonywania pomiarów w branży produkcyjnej

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno - pomiarowym: CMM,mikroskop, projektor

  • Znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem

  • Dobrą znajomość MS Office (m.in. Excel)

  • Umiejętności analityczne, pracę z danymi, analizę i wyciąganie wniosków, przygotowanie raportów

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego będą dodatkowym atutem

  • Praca w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Lunchpass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Bonus dla Nowozatrudnionych Osób/ Sign on Bonus

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny ZFŚS

  • Premia miesięczna i kwartalna

  • System Poleceń Pracowniczych

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia APLIKUJ!

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy