Oferta pracy

Technik Procesu (bez doświadczenia)

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżynierów procesu w codziennych obowiązkach

  • Analiza i monitorowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola

  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego

  • Pomoc przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych procesów i linii technologicznych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych na linii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (preferowane z zakresu chemii, automatyki i robotyki, mechaniki, inżynierii chemicznej/materiałowej, inżynierii produkcji)

  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji, metodyki dotyczącej rozwiązywania problemów (8D/5Why)

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych

To oferujemy

  • Realna możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Możliwość szkoleń i zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Stabilne zatrudnienie - po okresie próbnym umowa o pracę na 2 lata

  • Praca w międzynarodowej firmie, jedynym miejscu w Europie produkującym baterie do samochodów elektrycznych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija! Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku pracując jako:

Przewiń do profilu firmy