Technik Procesu (bez doświadczenia)

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

5 5006 100 brutto / mies.
  • LG 1a, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

LG 1a

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i monitorowanie parametrów produkcyjnych

  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego

  • Współpraca z inżynierami procesu

  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych na linii

  • Analiza materiału przy pomocy narzędzi pomiarowych

  • Pomoc przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych procesów i linii technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (preferowane z zakresu technologii/inżynierii chemicznej/materiałowej, inżynierii produkcji, chemii, mechaniki, elektryki, automatyki i robotyki)

  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji, metodyki dotyczącej rozwiązywania problemów (8D/5Why)

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe – minimum 5500 zł brutto!

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Nowe atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie!

  • Możliwość szkoleń i zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Stabilne zatrudnienie - po okresie próbnym umowa o pracę na 2 lata

  • Praca w międzynarodowej firmie, jednym z największych miejsc w Europie produkujących baterie litowo-jonowe do samochodów elektrycznych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • transport pracowniczy

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedno z największych miejsc w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy