Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Procesu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Oferta pracy w obszarze produkcji na stanowisku Technika Procesu, w firmie zlokalizowanej w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego.

Technik ProcesuNumer ref.: /359/06/2021/PZ/74294

zadania

  • wykonywanie zadań w zakresie tworzenia i aktualizacji listy surowców produkcyjnych oraz normy wydajnościowej w systemie zarządzania produkcji w zakładzie
  • bieżące wsparcie dla zespołu inżynierów procesu w zakresie aktualizacji instrukcji procesowych oraz w wykonywaniu pomiarów, raportów i analiz w trakcie eksperymentów i kwalifikacji.

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego/wyższego lub min. 2 lata pracy w obszarze produkcji
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości Lotus Notes oraz pakietu Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • znajomości systemu SAP – mile widziane

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Randstad Polska
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • miejsce pracy ok. 4 km od centrum Grodziska Mazowieckiego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne