Technik Procesu

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i instalacji;

  • Raportowanie nieprawidłowości/prac zleconych;

  • Zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnych;

  • Wykonywanie prac prewencyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne, elektroniczne, mechaniczne bądź pokrewne;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;

  • Uprawnienia: elektryczne SEP lub inne zawodowe;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności oraz sumienność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, w sytuacjach wymagających szybkiej interwencji.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • transport pracowniczy

Colep Consumer Products, spółka należąca do grupy RAR, jest światowym liderem w produkcji kontraktowej towarów konsumpcyjnych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania produktowe dla marek na całym świecie. Z obrotem 250 mln euro zatrudnia około 1.280 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Colep Consumer Products oferuje globalną sieć dostaw w ramach ACOA - „The Alliance of Colep & One Asia”.

Przewiń do profilu firmy