Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik procesu produkcyjnego – kontroler

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

  • Wygoda 6, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Wygoda 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej zgodnie z planem produkcji

  • codzienny monitoring pracy maszyn i kontrola parametrów procesu

  • odpowiedzialność za proces rozwiązywania problemów jakościowych: QRQC

  • współpraca z działami: produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz narzędziowni w celu zminimalizowania oraz rozwiązywania bieżących problemów

  • raportowanie do zespołu oraz dokumentowanie pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • wykształcenie średnie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

  • premię jakościową, premię absencyjną

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, dofinansowanie do urlopu, paczki świąteczne, dofinansowanie do wyprawki szkolnej)

  • możliwość udziału w szkoleniach oraz kursach językowych

  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych

  • pracę z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • parking pracowniczy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego pod adresem: Adient Foam Poland Sp. z o.o. ul. Wygoda 6; 44-240 Żory lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Firma Adient Foam Poland jest jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

Przewiń do profilu firmy