Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik procesu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

  • Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)
    Zawada (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

79N

Zawada (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji i produktów

  • Nadzór nad rozwojem nowych produktów i stałe ich ulepszanie

  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu procesu produkcji, instrukcji dot. wyposażenia stanowisk, aktualizowanie obowiązujących procedur

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Udział w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

  • Udział w zespołach FMEA

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – wymóg konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wiedza praktyczna z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów produkcyjnych

  • Umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office, zwłaszcza Excel, Word, PowerPoint

  • Szacunek dla współpracowników oraz wysokie standardy etyczne

  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy

  • Predyspozycje do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z naprawami i modyfikacją maszyn i urządzeń

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zawodową, chęć długoterminowej współpracy i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit)

  • Benefity

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

  • karta Multisport

Deklaracja równego traktowania

Wszystkie dokumenty aplikacyjne, które otrzymujemy są przez nas weryfikowane. Podejmujemy decyzje rekrutacyjne wyłącznie na podstawie kompetencji i kwalifikacji do realizacji zadań zawodowych, z zachowaniem zasad niedyskryminacji w ramach selekcji kandydatów.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej o firmie: https://www.hutchinson.com/pl

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2019 r. obroty naszej Grupy wyniosły 4.314 miliardy euro. Zatrudniamy 40 000 współpracowników w 25 krajach. Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Przewiń do profilu firmy