Oferta pracy

Technik Produkcji

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Unii Lubelskiej 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • pomoc dla technologa przy opracowywaniu procesów technologicznych dla wydziału produkcji wiązek kablowych,

  • pomoc przy wdrażaniu nowych projektów i szkoleniu operatorów,

  • pomoc przy optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • wspomaganie odcinków produkcyjnych (operatorów) w codziennej pracy,

  • eliminacja potencjalnych zagrożeń na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie zawodowe/techniczne – preferowane kierunki mechaniczny, elektrotechniczny, elektroniczny,

  • podstawowa znajomość j. angielskiego,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy procesach: produkcyjnych (montaż ręczny), serwisowych, technicznych,

  • komunikatywność,

  • motywacja i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych

  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny

  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do wczasów/wypoczynku

  • talony na święta

  • profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników)

  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

  • Poziom stanowiska zgodnie z polityką TE - Band 6

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Przewiń do profilu firmy