Technik Produkcji - Inżynier Produkcji

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

  • Mechaników 9, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mechaników 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • analiza pod kontem technicznym możliwości wykonania, ocena technologiczności konstrukcji

  • dobór narzędzi, przyrządów, stanowisk produkcyjnych, maszyn pod kontem efektywnej pracy

  • opracowanie wzorów kart materiałowych

  • opracowanie wzorów dzienników montażu, prób i komplementacji

  • nadzorowanie prawidłowości opracowanych procesów

  • formułowanie wniosków o wprowadzenie zmian

  • ciągła analiza norm pracy

  • informowanie bezpośredniego przełożonego o postępie/przeszkodach

  • należyte i terminowe wywiązywanie się z obowiązków

Nasze wymagania

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • umiejętność kreatywnego myślenia

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego/ angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn, inżynieria zarządzania produkcją

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa, Mistrza lub Inżyniera Produkcji w przemyśle

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy