Oferta pracy

Technik Produkcji

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrojenie oraz ustawianie maszyn produkcyjnych

  • Wyprodukowanie oraz testowanie pierwszej sztuki

  • Współpraca z inżynierami produkcji

  • Pomiary oraz analiza parametrów produkcyjnych

  • Wdrażanie usprawnień na produkcji

  • Maksymalizacja wydajności produkcji OEE

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - czterobrygadowym

  • Doświadczenie w pracy ustawiacza maszyn, technika lub operatora produkcji

  • Mile widziane doświadczenie techniczne

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilizację - umowa o pracę na 2 lata po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju, szkoleń oraz wyrobienia uprawnień

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, darmowa opieka medyczna

  • Dofinansowanie do posiłków na kantynie pracowniczej

  • Udział w rozwoju produkcji baterii litowo-jonowych - przyszłości branży motoryzacyjnej

  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego

  • Darmowy transport do pracy (Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Legnica, Nysa, Ząbkowice Śląśkie, Bielawa i wiele innych miejscowości na Dolnym Śląsku i okolicach!)

  • Pakiet relokacyjny - jeśli planujesz przeprowadzkę do Wrocławia z innego województwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • darmowy transport

Etapy rekrutacji
1

2

Weź udział w rozmowie online

3

Po pozytywnej odpowiedzi zaczniesz pracę w zespole LG!