Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik produkcji – Operator plotera tnącego, maszyny CNC

SMARTMEDICS sp. z o.o.

  • Aleja Krakowska 106
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aleja Krakowska 106

Warszawa

SmartMedics Sp. z o.o. to dynamiczna spółka technologiczna działająca w obszarze rozwoju i produkcji urządzeń telemedycznych poszukuje pracownika na stanowisko technika produkcji.

Produkty SmartMedics przyczyniają się do udoskonalania i optymalizacji diagnostyki w chorobach serca korzystając z najnowszych wyników badań klinicznych, zaawansowanych algorytmów oraz zrównoważonej i niskoemisyjnej produkcji elektroniki drukowanej.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa plotera tnącego i innych urządzeń produkcyjnych,
  • Wykonywanie serii produkcyjnych i prototypowych,
  • Samodzielne planowanie dnia pracy w oparciu o zlecone zadania,
  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu,
  • Manualny montaż i pakowanie wyrobów,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku technicznym/produkcyjnym,
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń CNC,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość angielskiego,
  • Znajomość programów graficznych i/lub oprogramowania typu CAD/CAM,
  • Znajomość techniki sitodruku,
  • Wiedza z dziedziny poligrafii,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i pozytywnie nastawionym interdyscyplinarnym zespole,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Dojazd komunikacją publiczną.

Ogłoszenie archiwalne