Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Produkcji VCT

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP, 5S oraz regulaminów obowiązujących w firmie

  • Szkolenie pracowników w zakresie obsługi stanowiska pracy i dokumentacji procesowej

  • Weryfikację wiedzy podległego personelu poprzez przeprowadzanie egzaminów kompetencyjnych

  • Pomoc, szkolenie oraz nadzór nad procesem przezbrajania maszyn

  • Pomoc w usuwaniu zacięć, awarii oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Dbałość o stan techniczny oprzyrządowania

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu oraz Inżynierii, celem ciągłego doskonalenia

  • funkcjonowania maszyn i linii produkcyjnych

  • Identyfikację i zgłaszanie możliwości poprawy w procesach, ergonomii pracy i jakości

  • Ocenę wyrobu dotyczącą jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz standardami BorgWarner

  • Raportowanie wyników produkcyjnych

  • Organizację oraz nadzór nad procesem demontażu braków

  • Wydruk oraz archiwizację niezbędnej dokumentacji na linie produkcyjne (karty TPM oraz 5S)

  • Kontrolę nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe techniczne

  • Wiedza z mechaniki, elektroniki, pneumatyki, automatyki – mile widziana

  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych

  • Znajomość zasad TPM

  • Znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (Kogame, CMM)

  • Obsługa programu Excel na poziomie minimum podstawowym pozwalającym na raportowanie

  • wyników produkcyjnych

  • Podstawowa znajomość systemu SAP

  • Umiejętność organizowania pracy i kierowania zespołem produkcyjnym

  • Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, zorientowanie na osiąganie celów

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Przewiń do profilu firmy