Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Produkcji

WB Electronics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja lotniczych struktur kompozytowych dla BSP.

  • Opracowywanie procesu technologicznego, tj. dokumentacji warsztatowej, kart materiałowych, itp.

  • Przygotowywanie materiałów, przyrządów i narzędzi przed procesem produkcyjnym.

  • Definiowanie zapotrzebowania na materiały, przyrządy i narzędzia.

  • Praca z dokumentacją konstrukcyjną.

  • Serwis i naprawa lotniczych struktur kompozytowych.

  • Obsługa maszyn CNC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie w produkcji kompozytów lotniczych.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Zdolności manualne oraz doświadczenie w lotniczym modelarstwie RC.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Dynamizm w działaniu i zaangażowanie.

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego).

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Miłą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Przewiń do profilu firmy