Oferta pracy

Technik produktu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w grupie z Inżynierami Produktu przy przygotowaniu projektów i wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • Rozwiązywanie bieżących problemów przy realizacji zleceń produkcyjnych

  • Koordynacja procesu wystawiania i przepływu E-Checklisty dla nowych wyrobów i zmian

  • Opracowywanie danych w systemie SAP ERP

  • Opracowywanie dokumentacji inwentaryzacyjnej narzędzi

  • Przeprowadzenie testów i prób w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat kierunków technicznych mający możliwość pracy na cały etat

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power point)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Elastyczne i otwarte nastawienie do pracy, wysoka motywacja, chęć rozwijania swoich umiejętności

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jeśli chcesz się rozwijać, to znajdziesz tu możliwości rozwoju w różnych obszarach. Cenimy specjalistów produkcyjnych, oferując dobrze płatną i stabilną pracę w bezpiecznych warunkach. Posiadamy system premiowy i bogaty zestaw benefitów pozapłacowych.

Przewiń do profilu firmy