Logo Pracuj.pl

Technik produktu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)
    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w grupie z Inżynierami Produktu przy przygotowaniu projektów i wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Rozwiązywanie bieżących problemów przy realizacji zleceń produkcyjnych
  • Koordynacja procesu wystawiania i przepływu E-Checklisty dla nowych wyrobów i zmian
  • Opracowywanie danych w systemie SAP ERP
  • Opracowywanie dokumentacji inwentaryzacyjnej narzędzi
  • Przeprowadzenie testów i prób w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat kierunków technicznych mający możliwość pracy na cały etat
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power point)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Elastyczne i otwarte nastawienie do pracy, wysoka motywacja, chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie obiadów
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego
  • pożyczka na cele mieszkaniowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jeśli chcesz się rozwijać, to znajdziesz tu możliwości rozwoju w różnych obszarach. Cenimy specjalistów produkcyjnych, oferując dobrze płatną i stabilną pracę w bezpiecznych warunkach. Posiadamy system premiowy i bogaty zestaw benefitów pozapłacowych.

Technik produktu, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)