Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Prototypowni

AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kuklińskiego 17, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kuklińskiego 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • montaż innowacyjnych liniowych silników spalinowych unikalnych w skali światowej

  • montaż przekładni, podsystemów generatorów prądu i ich instalację na stanowiskach testowych

  • montaż prototypowych agregatów prądotwórczych i udział w testach w warunkach rzeczywistych po stronie klienta (czołowi w dziedzinie telekomunikacji)

  • przygotowanie, montaż i modyfikacje stanowisk testowych w celu ciągłych ulepszeń

  • udział w przygotowaniu testów laboratoryjnych jak i tych w warunkach polowych

  • analiza problemów i określenie możliwych rozwiązań wraz z zespołem inżynierów

  • udział w opracowaniu i rozwój odpowiednich metod pomiaru parametrów generatorów energii

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związane z montażem mechanicznym, elektrycznym np. prototypownia, warsztat mechaniczny, serwis samochodowy (silniki to plus), serwisy maszyn i urządzeń, inżynier procesu (praktyk) lub utrzymanie ruchu firm produkcyjnych

  • posiadasz praktyczne umiejętności obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych jak wiertarki, giętarki, prasy hydrauliczne, przecinarki

  • umiejętność spawania MMA/MIG/TIG poparta certyfikatami to plus

  • potrafisz posługiwać się podstawowymi przyrządami kontrolno - pomiarowymi

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: elektromechaniczne / elektryczne / mechaniczne / automatyka

  • doświadczenie (również hobbystyczne) z generatorami prądu AC/DC, silnikami spalinowymi, silnikami elektrycznymi to plus

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i specyfikacji

  • doświadczenie i uprawnienia SEP dla prac elektrycznych do 1kV to plus

  • znajomość języka angielskiego mile widziana, lecz nie jest to punkt blokujący

  • prawo jazdy kat. B

  • A ponadto jeśli jesteś osobą kreatywną, samodzielną, poszukująca wyzwań i chcącą zdobywać nowe umiejętności, to czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

  • umowa o pracę (pełny etat)

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • prywatne usługi medyczne

  • karta Multisport

  • niezbędny sprzęt IT: laptop, telefon

  • ciekawa i pełna wyzwań pozycja w międzynarodowej firmie

  • szkolenia i możliwości rozwoju

Więcej informacji

Z uwagi na dynamiczny rozwój zespołu w krakowskim centrum badawczo-rozwojowym poszukujemy wysoce zmotywowanego kandydata na stanowisko Technika Prototypowni.

Jeśli posiadasz umiejętności praktyczne, rozumiesz funkcjonowanie maszyn i urządzeń, lubisz widzieć efekty swojej pracy, chciałbyś być częścią zespołu rozwijającego innowacyjne produkty od podstaw i mieć realny wpływ na ostateczny kształt, to jest to miejsce dla Ciebie.

Jesteśmy małym, zgranym zespołem pasjonatów techniki, gdzie zaangażowanie każdej osoby ma bezpośredni wpływ na wyniki całego zespołu. Nie ograniczają nas czasochłonne korporacyjne procedury i koncentrujemy się na tworzeniu wartości dla klienta.

Naszym produktem jest innowacyjny generator prądu, który ma szansę zmienić rynek B2B.

Będziesz miał możliwość zetknięcia się ze wszystkimi dziedzinami inżynierii od mechaniki, elektryki, elektroniki poprzez HW/SW/IT, wibroakustykę po elektromagnetykę i generowanie prądu, co pozwoli Ci zgłębić dziedziny, które Cię interesują, jak również poznać nowe.

My nie przerysowujemy tych samych rozwiązań, my kreujemy nowe i wdrażamy od podstaw.

Jeśli brzmi interesująco, prosimy Cię o przesłanie CV.