Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik prototypowni - Młodszy inżynier prototypowni

Borgwarner Drivetrain Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie prototypów oraz dostarczanie wsparcia do działu Inżynierii Produktu i Laboratorium (B+R)

  • Wykonywanie prototypów zgodnie z wymaganiami jakościowymi IATF 16949 i APQP

  • Tworzenie planów złożeniowych prototypów

  • Tworzeniu rysunków technicznych do narzędzi prototypowych

  • Rejestracja zapisów jakościowych i raportów produkcyjnych z produkcji prototypowej

  • Wybór środków produkcji dla stosowanych technologii

  • Określanie ulepszeń dla dalszego rozwoju prototypowni

  • Projektowanie Narzędzi do pod złożeń prototypów

  • Dbałość o stan techniczny sprzętu w laboratorium

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość Systemów CAD (Catia, Solidworks, AutoCad)

  • Zdolności manualne na wysokim poziomie

  • Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, Word, Power Point)

Mile widziane

  • Znajomość procesów produkcji i norm jakościowych w branży automotive IATF 16949

  • Znajomość procesów trybologicznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne