Oferta pracy

Technik Przeglądów Lotniczych

COLLINS AEROSPACE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie podzespołów lotniczych zgodnie ze specyfikacją techniczną (CMM)

  • Wykonywanie napraw i regeneracji części

  • Obsługa stanowisk i urządzeń testujących

  • Zwalnianie wyrobów do klienta

  • Obsługa systemów produkcyjnych (SAP)

  • Praca zgodnie z normami lotniczymi

  • Możliwość udziału we wdrażaniu nowego produktu do procesu napraw i remontów

  • Udział w klinikach jakości, warsztatach ACE

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane o profilu mechanicznym, elektrycznym lub elektronicznym)

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze montażu, napraw i remontów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację technologiczną

  • Zdolności manualne i gotowość do pracy fizycznej

  • Umiejętność wykonywania oraz interpretacji pomiarów elektrycznych z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń / mierników

  • Zdolność czytania i rozumienia rysunku technicznego

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program – możliwość podnoszenia swoich kwalifikacje poprzez dodatkowe studia

  • Siłownię firmową