Technik Przeglądów Lotniczych (z gotowością do wyjazdów zagranicznych)

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie podzespołów lotniczych (generatorów prądu) zgodnie ze specyfikacją techniczną (CMM)

  • Wykonywanie napraw, regeneracji części

  • Obsługa stanowisk i urządzeń testujących

  • Zwalnianie wyrobów do klienta

  • Obsługa systemów produkcyjnych (SAP)

  • Praca zgodnie z normami lotniczymi

  • Możliwość udziału we wdrażaniu nowego produktu do procesu napraw i remontów

  • Udział w Klinikach Jakości, warsztatach doskonalających

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze montażu, napraw i remontów

  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację technologiczną

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Zdolność czytania i rozumienia rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)

  • Gotowość do wyjazdu na szkolenia zagraniczne (w ramach i poza UE, przewidywany czas pobytu - do 8 miesięcy)

  • Zaangażowanie

  • Pozytywna energia

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program – możliwość podnoszenia swoich kwalifikacje poprzez dodatkowe studia

  • Siłownię firmową

Tak się u nas pracuje