Ta oferta pracy jest nieaktualna od 389 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Przygotowania Produkcji

  • Kajetanów (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 18.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma KH – Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, przyczep i naczep zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Kajetanów 130

    Opis stanowiska:
    • Uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia
    • Utrzymywanie stanów magazynowych detali
    • Planowanie kolejności produkcji detali
    • Nadzorowanie technologii wykonania detali
    • Kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych detali
    Wymagania:
    • Wykształcenie techniczne
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość programu AutoCad (i pokrewne)
    • Zdolności organizacyjne
    • Umiejętność planowania
    • Praca w systemie zmianowym
    • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę;

    Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

    Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).