Oferta pracy

Technik R&D Działu Rozwoju Produktu

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

  • Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unii Lubelskiej 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie prototypów produktów na podstawie dokumentacji inżynierskiej oraz proponowanie własnych alternatywnych, optymalnych rozwiązań;

  • kalkulacja kosztów nowych wyrobów oraz przygotowanie prototypów, testowanie;

  • opracowywanie techniczne analogowych/cyfrowych układów PCB;

  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów prototypowych;

  • optymalizacja kosztu wyrobu;

  • praca w zespole projektowym odpowiedzialnym za wdrożenie produkcji nowego wyrobu;

  • definiowanie testów/pomiarów potwierdzających zgodność produktu z wymaganiami CE, klienta.

Nasze wymagania

  • pasjonat z praktyczną znajomością elektroniki, elektrotechniki, umiejętnościami napraw i opracowania podstawowych układów;

  • wykształcenie techniczne – profil elektroniczny, elektrotechniczny, mechatroniczny;

  • projektowanie w środowisku 2D i 3D (CAD, CREO, Spaceclaim), Altium, Protel lub pokrewne;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • ciągłe doskonalenie, zdobycie tytułu inżyniera w przeciągu 2-4 lat, podjęcia kursów językowych;

  • doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych (montaż ręczny/automatyczny) będzie dodatkowym atutem;

  • komunikatywność i docelowa gotowość do pracy w międzynarodowym zespole projektowym;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • motywacja i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • realne, sprawdzone, dobrze zorganizowane i wyposażone środowisko warsztatowe dla pasjonatów elektroniki/elektrotechniki gotowych do ciągłego rozwoju;

  • bardzo dobra atmosfera pracy, otwarty dostęp do specjalistów R&D różnych dyscyplin technicznych;

  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;

  • udział w tworzeniu sukcesów firmy oraz współpraca ze światowymi liderami sektora przemysłowego;

  • fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”);

  • pakiet ubezpieczeń;

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny);

  • bufet zakładowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Przewiń do profilu firmy