Logo Pracuj.pl

Technik R&D Działu Rozwoju Produktu

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Unii Lubelskiej 4

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie prototypów produktów na podstawie dokumentacji inżynierskiej oraz proponowanie własnych alternatywnych, optymalnych rozwiązań;
  • kalkulacja kosztów nowych wyrobów oraz przygotowanie prototypów, testowanie;
  • opracowywanie techniczne analogowych/cyfrowych układów PCB;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów prototypowych;
  • optymalizacja kosztu wyrobu;
  • praca w zespole projektowym odpowiedzialnym za wdrożenie produkcji nowego wyrobu;
  • definiowanie testów/pomiarów potwierdzających zgodność produktu z wymaganiami CE, klienta.

Nasze wymagania

  • pasjonat z praktyczną znajomością elektroniki, elektrotechniki, umiejętnościami napraw i opracowania podstawowych układów;
  • wykształcenie techniczne – profil elektroniczny, elektrotechniczny, mechatroniczny;
  • projektowanie w środowisku 2D i 3D (CAD, CREO, Spaceclaim), Altium, Protel lub pokrewne;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • ciągłe doskonalenie, zdobycie tytułu inżyniera w przeciągu 2-4 lat, podjęcia kursów językowych;
  • doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych (montaż ręczny/automatyczny) będzie dodatkowym atutem;
  • komunikatywność i docelowa gotowość do pracy w międzynarodowym zespole projektowym;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • motywacja i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • realne, sprawdzone, dobrze zorganizowane i wyposażone środowisko warsztatowe dla pasjonatów elektroniki/elektrotechniki gotowych do ciągłego rozwoju;
  • bardzo dobra atmosfera pracy, otwarty dostęp do specjalistów R&D różnych dyscyplin technicznych;
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
  • udział w tworzeniu sukcesów firmy oraz współpraca ze światowymi liderami sektora przemysłowego;
  • fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”);
  • pakiet ubezpieczeń;
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny);
  • bufet zakładowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Technik R&D Działu Rozwoju Produktu, Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz