Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Serwisant AGD

Whirlpool Polska Appliances Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa, instalacja i testy urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń komercyjnych

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym (mechanika, elektronika, chłodnictwo itp.)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Zdolności manualne

  • Praca w zespole

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność – praca w terenie

  • Kategoria prawa jazdy B

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne elektryczne oraz gazowe SEP

To oferujemy

  • Szkolenia eksperckie z zakresu napraw AGD oraz obsługi klienta

  • Zdobycie cenionych na rynku uprawnień elektrycznych i gazowych (w razie braku)

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz samochód służbowy, komputer, telefon

  • Dodatkowe benefity

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, Indesit, Polar, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Forma zatrudnienia

  • Samo-zatrudnienie

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Dodatkowe premie do wynagrodzenia za osiągnięte wyniki