Oferta pracy

Technik Serwisant (Automatyk)

HOMAG

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, montaż i uruchomienie maszyn do obróbki drewna;

  • Diagnoza, naprawa maszyn, usuwanie usterek;

  • Przegląd, konserwacja i testowanie maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Pomoc, wsparcie i doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń u Klienta;

  • Praca mobilna na terenie całej Polski.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i praktyczna znajomość budowy maszyn stosowanych w przemyśle drzewnym i meblarskim;

  • Wykształcenie techniczne - preferowane kierunki: Automatyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn;

  • Wiedza z zakresu: mechanik, elektryki, automatyki, programowania PLC;

  • Zaangażowanie oraz gotowość do pracy mobilnej na terenie Polski, możliwość udziału w projektach na terenie Europy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Inicjatywa, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne