Ta oferta pracy jest nieaktualna od 459 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci

  • Białystok, podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WaveNet Sp. z o.o.

    Firma WaveNet Sp. z o.o. dostawca usług w branży telekomunikacyjnej poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok
    Region: podlaskie
    Opis stanowiska:
    • Prace związane z utrzymaniem stacji bazowych
    • Wykonywanie pracy na wysokościach, prace alpinistyczne
    • Serwis okablowania oraz anten na masztach (sieć GSM/UMTS/LTE)
    • Przegląd instalacji na stacjach bazowych
    • Wymiana sprzętu telekomunikacyjnego
    • Wykonywanie  dokumentacji technicznej
    Wymagania:
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, mile widziane doświadczenie w pracy na wysokości
    • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej
    • Mile widziane uprawnienia SEP
    • Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Szkolenia i kursy
    • Możliwość poznawania nowoczesnych technologii
    • Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wavenet Sp. z o.o  z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Promyka 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.