Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik serwisant - do przyuczenia

expondo PolskaO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja napraw serwisowanych urządzeń będących w asortymencie firmy, zgodnie z przyjętym planem

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania serwisowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • Jakich osób poszukujemy?

  • Gotowych do nauki w kierunku objęcia stanowiska samodzielnego Technika serwisanta

  • Z wiedzą techniczną, tzw. "złotej rączki"

  • Posiadających umiejętność naprawy sprzętu mechanicznego, elektromechanicznego dla własnych potrzeb

  • Z umiejętnością obsługiwania przyrządów pomiarowych - to będzie dodatkowy plus

  • Ze względu na to, że jesteśmy zgraną drużyną, poszukujemy osób, które nie mają problemów w pracy zespołowej

To oferujemy

  • STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się zadania.

  • ROZWÓJ. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (do wyboru kilkanaście języków obcych, w zależności od Twoich potrzeb).

  • WORK-LIFE BALANCE, czyli elastyczny czas pracy (możliwość wyboru pomiędzy godziną 6 a 9).

  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi wiele narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.

  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, a zapach świeżej kawy budzi nas do działania każdego poranka :)

  • MIEJSCA PRACY. Zostały zaprojektowane tak, aby praca nie stanowiła dodatkowego obciążenia. Nowoczesne przestrzenie magazynowe i serwisowe podnoszą komfort i bezpieczeństwo działania.

  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników