Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Serwisant elektrowni wiatrowych m/k

VENSYS Energy AG SA Oddział w Polsce

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja, utrzymanie i naprawa elektrowni wiatrowych

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrowni wiatrowych

Nasze wymagania

  • Ukończone wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki, mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Zainteresowanie poznaniem działania elektrowni wiatrowych w praktyce

  • Bardzo dobry stan zdrowia

  • Koniecznie wymagana elastyczność i gotowość do wyjazdów

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Szkolenia firmowe po rozpoczęciu pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Wynagrodzenie według uzyskanych wyników oraz dobrowolne świadczenia socjalne.

  • Kompletne wyposażenie oraz koordynację szkoleń.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy proszę przesłać swoją kandydaturę za pomocą przycisku aplikowania.

Jesteśmy niemiecką firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją elektrowni wiatrowych. Nasza główna siedziba mieści się w Neunkirchen (Saarland), Niemcy. Od 2015 r. koło Poznania działa Oddział sprzedaży i serwisu, którego głównym zadaniem jest rozwój rynków wschodnioeuropejskich.

Więcej informacji, również dotyczących innych ofert pracy, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.vensys.de

Przewiń do profilu firmy