Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DIP DZIAKIEWICZ IWSPÓLNICY SP.J. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Budziszyńskiej 34 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisant

DIP Dziakiewicz i Wspólnicy sp.j.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i wdrażanie elektronicznych systemów sprzedaży i urządzeń fiskalnych

  • Opieka serwisowa w zakresie urządzeń i oprogramowania

  • Diagnostyka i szybkie usuwanie uszkodzeń w/w

  • Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Znajomość komputerów i systemów komputerowych

  • Znajomość sieci komputerowych

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolności organizacyjne i kreatywność

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Stałe warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy i umiejętności

  • Profesjonalne narzędzia pracy

O nas

Firma nasza od 1993 r. zajmuje się sprzedażą, legalizacją, wdrażaniem i opieką serwisową urządzeń i oprogramowania w zakresie techniki sklepowej, biurowej oraz urządzeń pomiarowych samochodowych. W zasięgu naszego działania jest połowa terytorium kraju