Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisant

KOTRAK S.A.O firmie

  • Parczewskiego 25, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

KOTRAK S.A.

Parczewskiego 25

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń elektronicznych i elektrycznych, m.in. urządzeń fiskalnych, wag

  • Konfiguracja urządzeń u Klienta

  • Bezpośrednia i zdalna obsługa serwisowa Klientów

  • Naprawy, przeglądy i konserwacja sprzętu

  • Szkolenia, doradztwo i udzielanie pomocy technicznej Klientom

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki i elektryki

  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność działania pod presją czasu i w środowisku Klientów

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń fiskalnych, wag, krajalnic

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • szkolenia, konferencje, warsztaty

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • zajęcia z języka angielskiego

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników